• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به M-KERMAN

سفر به کرمان

شهر کرمان مرکز استان کرمان و بزرگترین و توسعه‌یافته‌ترین شهر این استان است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران و بزرگ‌ترین شهر جنوب‌ شرقی ایران است. همچنین این شهر از لحاظ صنعتی، سیاسی، فرهنگی و علمی مهم‌ترین شهر جنوب شرقی ایران محسوب می‌شود. شهر کرمان در طول تاریخ خود بسیاری از فراز و نشیب‌ها را پشت سر گذاشته و بسیاری از رویدادهای مهم از دوره پیش از اسلام تاکنون در این شهر اتفاق افتاده است. کرمان با پیشینه تاریخی و میراث فرهنگی غنی که دارد در میان شهرهای ایران شهره است. اهمیت شهر کرمان تا حدی است که بارها و در زمان پادشاهی سلسله‌های گوناگون، به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده است. هنگامی که مارکوپولو در سال 1271 به کرمان سفر کرد، این شهر به مرکز بازرگانی عظیمی تبدیل شده بود که خلیج فارس را به خراسان و آسیای مرکزی متصل می‌کرد.
کرمان در فاصله تقریبا ۱۰۰۰ کیلومتری تهران قرار گرفته است و سفر هوایی از تهران به کرمان تقریبا 1 ساعت و 30 دقیقه است. این استان کویری دارای تضادهای طبیعی فراوانی است به طور مثال گرمترین نقطه این شهر که «گندم بریان» است در کنار سردترین نقطه آن، یعنی پیست اسکی «سیرچ» قرار گرفته و تبدیل به یک پدیده فوق‌العاده شده است.

بلیط هواپیما تهران کرمان

برای رزرو بلیط هواپیما تهران کرمان، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در تورپینو، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران کرمان شما فقط ۱ ساعت و چهل دقیقه با شهر زیبای کرمان فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران کرمان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد کرمان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز تبریز کرمان ماهان
  پرواز اصفهان کرمان ماهان