• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به M-CHABAHAR

سفر به چابهار

منطقه آزاد چابهار، مهمترین شهر جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان، بندری اقیانوسی و دورترین نقطه ایران از پایتخت است. چابهار یکی از هفت منطقه آزاد ایران است که از شمال به شهرستان‌های ایرانشهر و نیکشهر، از جنوب به دریای عمان، از شرق به پاکستان و از غرب به استان های کرمان و هرمزگان محدود می شود. چابهار در کرانه اقیانوس هند و دریای مکران واقع شده است و از مناطق آزاد بازرگانی ایران محسوب می شود. بندر چابهار از اهمیت استراتژیک به سزایی برخوردار است و یکی از مهمترین چهارراه های کریدور بازرگانی جهانی است. اسکله های شهید کلانتری و شهید بهشتی در بندر چابهار، ظرفیت تخلیه و بارگیری 15 تا 20 هزار تن کالا را دارند.
از مجموع 3 کریدور حمل و نقل جهانی، 2 کریدور از ایران می گذرد که چابهار نقطه عبور جنوبی ترین کریدور شرقی- غربی جهان است. این کریدور از دروازه ابریشم در چین آغاز می شود و پس از عبور از آسیای جنوب شرقی وارد هندوستان می شود. پس از طی شهرهای مهم هند، به چابهار می رسد.
مساحت چابهار بالغ بر 11 کیلومتر مربع است. این بندر در 2286 کیلومتری تهران قرار گرفته و فاصله هوایی آن تا تهران 1.453 کیلومتر است.
خلیج چابهار، بزرگترین خلیج ایران در سواحل دریای عمان است و نزدیکترین آبراه به اقیانوس هند محسوب می شود.
این شهر علاوه بر موقعیت بازرگانی از لحاظ طبیعی و تاریخی نیز حائز اهمیت است.
چابهار به چهار بخش تقسیم می شود: 1- بخش قدیمی و جدید 2- بخش ساحلی مخصوص لنج های ماهیگیران 3- منطقه آزاد تجاری و صنعتی 4- اسکله بارگیری و تخلیه بار

بلیط هواپیما تهران چابهار

برای رزرو بلیط هواپیما تهران چابهار، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در تورپینو ، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران چابهار شما فقط ۱ ساعت و پنجاه دقیقه با شهر بندری زیبای چابهار فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران چابهار مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد چابهار انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز زاهدان چابهار ایران ایر
  پرواز مشهد چابهار زاگرس