• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به M-MUSCAT

سفر به مسقط

از هزاره نخست میلادی، مردم در مسقط ساکن شدند و این شهر بندر تجاری مهمی در سواحل جاده ابریشم محسوب می شد. امروزه مسقط را به عنوان پایتخت شهر عمان و پرجمعیت شهر آن می شناسند. شهر مسقط نبض تپنده عمان است. مسقط از طریق جاده مطرح به بندر سلطان قابوس متصل می شود. مطرح جایی است که گردشگران می توانند نظاره گر طبیعت زیبای سواحل طلایی، ارتفاعات کوه های اطراف و کویرهای طلایی باشند.
شاید برجسته ترین ویژگی مسقط، آمیزش نفس گیر فرهنگ باستانی و سبک مدرن آن باشد. شما در این شهر نظاره گر خانه ها، دروازه ها، بازارهای قدیمی، مغازه های کوچک و جاده های وسیع در کنار بازارهای مدرن، مغازه ها، ساختمان ها و خیابان هایی با معماری مدرن خواهید بود. این ویژگی های مسقط به کشور عمان اجازه می دهد تا در کنار حفظ آثار تاریخی خود، از روح زمان معاصر نیز لذت ببرد. مسقط یکی از تمیزترین پایتخت های عربی است و چندین بار جوایز پاکیزه ترین شهر عربی را از آن خود کرده است.
مسقط به عنوان یک شهر، به واسطه موقعیت استراتژیک خود، نقش تاریخی برجسته ای در کشور عمان ایفا می کند.