• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به M-tbilisi

سفر به تفلیس

شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان میباشد که به تازگی درحال پیشرفت و توسعه میباشد در سال 2019 بیش از 9میلون و 300 هزار گردشگر را به خود جذب کرده است و درآمدی معادل 3 بیلیون دلار را توانسته وارد کشور خود بکند برنامه توسعه گردشگری آنها برای 2025 ورود 11 میلیون گردشگر و جذب سرمایه 6 میلیون دلاری میباشد.
اما پیشینه این کشور دستخوش حوادث بسیار بوده است به گونه ای که در دوره صفویان ایران تنها 23 بار به این کشور لشگر گشایی کرد وهر بار عده زیادی را به قسمت های مختلف ایران به اسارت وتبعید ارسال کردند گرجی در اغاز اسقلال خود با مشکی جدایی طلبی مواجه شده اند در سال 1921 به مدت 70 سال تحت کنترلروسیه بودن و در سال 1991 توانست به اسقلال دست پیدا کند.
همچنین هنوز بقایای کمونیستی در سازه و در دیوار شهر نمایان است
گرجستان در حال حاظر عضو ناتو و شنگن میباشد که قرار است به زودی به عضویت این اتحادیه در بیاید.

خیابان های معروف تفلیس

  خیابان شاردنی
  خیابان روستاولی
  خیابان آقماشنبلی
  خیابان مرجانیشویلی
  خیابان چاوچاوادزه

  کلیساهای معروف تفلیس

در گرجستان کلیساهای مختلف و زیبایی وجود دارد که قدمتی کمتر 2 قرن دارند اما جزو مکان های پر مخاطب برای گردشگران و توریست های شهر تفلیس می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

  کلیسای سنت آپوستل پیتر
  کلیسای سنت جان
  کلیسای ارمنی سنت جرج

بهترین تفریحات در تفلیس

کشور گرجستان به شراب و رقص زبانزد میباشد تا جایی که از شراب گرم که به عنوان چایی سرو میشود تا شراب های کهنه و دیگر رقص ها متنوع و بومی که هنوز پا برجامانده است
اگر قصد صرف شام بیرون از هتل را دارید توصیه تورپینو به شما این هست که به یک رستوران با موسیقی و رقص زنده تشرف ببرید و این تفریح تفلیس را از دست ندهید.

خرید بلیط ارزان تفلیس

بلیط پرواز تفلیس تهران و بلعکس دارای نوسان بالایی میباشد و شما میتوانید با جستجو در سامانه تورپینو بلیط ارزان تفلیس را تهیه کنید
اما قبلش خوبه بدونید که در ایام نوروز وتابستان پیدا کردن بلیط ارزان کار سختی است اما در بقیه سال شما به راحتی متوانید بلیط هواپیمای ارزان تفلیس را تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری تفلیس

با به توافق فیمابین کشور ایران و گرجستان رواید برای اتباع ایرانی به محض ورود می باشد از این رو شما میتوانید به محض خرید بلیط به این کشور سفر کنید و این باعث بهوجودآمدن پرواز های لحظهآخری برای این مسیر میباشد.
شما کافی ساکتون بسته و آماده سفر باشید و بعد به سایت تورپینو مراجعه کنید و باانتخاب تاریخ بلیط لحظه آخری تفلیس را تهیه کنید . اون بلیط ممکنه برای چند ساعت آینده باشه پس عجله کنید.