• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به M-AHWAZ

سفر به اهواز

اهواز، مرکز استان خوزستان، در فاصله 874 کیلومتری تهران واقع شده و از قدیمی‌ترین شهرهای ایران می‌باشد که در بسیاری از کتیبه‌های باستانی از آن نام برده شده است. شهر اهواز با قرار گیری در ساحل کارون، بزرگترین رود ایران، به دوبخش مجزا تقسیم شده است. نیمه غربی آن را بیشتر بخش‌های دولتی و نیمه شرقی آن را مناطق مسکونی و صنعتی تشکیل می‌دهند. ایستگاه اصلی قطار در ناحیه غربی آن و فرودگاه در ناحیه شرقی آن واقع شده‌اند. بیشتر شهرت اهواز به خاطر وجود 9 پلی است که بر فراز رود کارون بنا شده‌اند.
جمعیت اهواز 1.112 میلیون نفر است، و برخی از اقوام عرب و بختیاری در این شهر زندگی می‌کنند. در ادوار زمانی متفاوت، قومیت‌های مسیحی، یهودی، آشوری و ... نیز در اهواز ساکن شده‌اند.
بیش از نیمی از نفت ایران از اهواز بهره‌برداری می‌شود. علاوه بر صنعت نفت، بسیاری کارخانه‌های صنعتی دیگر هم در اهواز وجود دارند که این شهر را به یکی از مهمترین مراکز صنعتی ایران تبدیل می‌کند.
از آنجایی که آب و هوای اهواز در فصل تابستان بسیار گرم و طاقت فرسا می‌شود، بهترین زمان سفر به این شهر فصل پاییز و زمستان است. در این فصول آب رود کارون پر می‌شود و می‌توانید در آن از قایق سواری لذت ببرید. همچنین به دلیل گرمای هوا، بیشتر مراکز خرید و تفریحی و رستوران‌های اهواز هنگام شب باز هستند و تا دیروقت می‌توانید از خرید و گردش در این شهر لذت ببرید. به دلیل زنده و پرجنب و جوش بودن اهواز هنگام شب، اهواز را با عنوان شهر شب‌های زنده می‌شناسند.

بلیط هواپیما تهران اهواز

برای رزرو بلیط هواپیما تهران اهواز، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در تورپینو ، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران اهواز شما فقط ۱ ساعت و پنج دقیقه با شهر زیبای اهواز فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی آتا، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی نفت، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی کیش ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران اهواز مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد اهواز انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مشهد اهواز ایران ایر تور
  پرواز شیراز اهواز آسمان
  پرواز اصفهان اهواز نفت
  پرواز مشهد اهواز آسمان
  پرواز شیراز اهواز ایران ایر
  پرواز یزد اهواز ایران ایر
  پرواز مشهد اهواز آتا
  پرواز ساری اهواز آسمان
  پرواز مشهد اهواز ایران ایر
  پرواز مشهد اهواز زاگرس
  پرواز اصفهان اهواز کاسپین
  پرواز تبریز اهواز ایران ایر
  پرواز اصفهان اهواز ایران ایر
  پرواز رشت اهواز نفت